Przewiń w dół

Galeria

Galeria zdjęć warszawskich kamienic

Piękno naszych luksusowych apartamentów najlepiej podziwiać na zdjęciach i wizualizacjach. Oddają one unikalny charakter rozwiązań i detali architektonicznych uzupełniając indywidualny opis, który doskonale charakteryzuje zmiany, jakie wprowadzamy do rewitalizowanych kamienicach w różnych częściach Warszawy. Szczególnie zdjęcia oddają postęp prac oraz wyższy standard użytych przez nas materiałów.

Fotografie apartamentów w Warszawie

Poniżej prezentujemy galerię odnowionych przez Warsaw Attics zabytkowych kamienic. Często zaniedbane, zapomniane lub dotknięte biegiem czasu pomieszczenia, postanowiliśmy odnowić przywracając im dawną świetność. Nie zapominamy jednak, że każdy z tych budynków i każde z tych pomieszczeń ma swoją historię oraz własny, niepowtarzalny charakter. Chcąc je zachować, przypomnieć i podkreślić, każdy z budynków oraz ulokowanych w nich apartamentów, ma niepowtarzalne detale, odtwarzające ich unikalny klimat.

Połączyliśmy nowoczesny, luksusowy styl z klasyczną wartością architektury i wystroju wnętrz z czasów, które pamiętają Warszawę nazywaną Paryżem Północy.

taras
Lwowska - apartament
Wizualizacja tarasu na Wspólnej
Odrestaurowana kamienica na Mokotowskiej w Warszawie
łazienka w apartamencie Warsaw Attics
Apartament przy Lwowskiej
Widok z ulicy Lwowskiej

Galeria

Wizualizacje

Widok z ulicy Jagiellońskiej
Lwowska 15 - apatament
Warsaw Attics - klatka schodowa
okno w apartamencie
taras w kamienicy
posiłek jedzony na tarasie
widok na taras
wnętrze mieszkania w kamienicy
mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy
kamienica w Warszawie wnętrze

Galeria

Zdjęcia

mieszkanie na poddaszu
apartament na poddaszu
Klatka schodowa Warsaw Attics
klatka schodowa a św. Barbary
wanna w łazience Warsaw Attics
kaloryfer w apartamencie
łazienka na ulicy Lwowskiej
łazienka w apartamencie
klata schodowa
wnętrze apartamentu

Galeria

Detale

dywanik
umywalka w apartamencie

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną od Warsaw Attics Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ulicy Targowej 76 lok. 42.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych partnerom biznesowym Warsaw Attics w celu przedstawienia im drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwie w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.