Przewiń w dół

Projekty

Luksusowe apartamenty w Warszawie

Warsaw Attics posiada w sprzedaży zarówno zrealizowane projekty, jak też prowadzi zapisy na planowane inwestycje.

Nic jednak nie stoi na drodze, aby obejrzeć dotychczasowe realizacje, poznać szczegóły dotyczące wykończenia oraz przekonać się o niepowtarzalnym stylu i wyjątkowym charakterze powstałych luksusowych mieszkań.

Prezentujemy zakres naszych prac i zachęcamy do nawiązania kontaktu i umówienia spotkania, podczas którego możliwe będzie obejrzenie tych wyjątkowych realizacji. Odnowione kamienice w Warszawie zlokalizowane są w różnych częściach miasta, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania tej najlepszej dla siebie. Trafiamy w potrzeby zarówno miłośników miejskiego gwaru, jak tez tych osób, które cenią sobie zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju, oryginalnej Pragi.

Każdy z naszych projektów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. W każdym staramy się połączyć luksus modernistycznego stylu z historycznym klimatem zabytkowych budynków. Wszystko to wyróżnia wyjątkowa estetyka, wysoka jakość wykonania oraz użyte materiały.

Odnowione kamienice z garażami

Apartamenty w sprzedaży


Apartamenty

Św. Barbary


Zrealizowane projekty


Apartamenty

Mokotowska


Apartamenty

Dobra


Apartamenty

Poznańska


Apartamenty

Waliców


Apartamenty na wynajem w Warszawie


Lokale użytkowe

Targowa


Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną od Warsaw Attics Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ulicy Targowej 76 lok. 42.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych partnerom biznesowym Warsaw Attics w celu przedstawienia im drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwie w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.