Przewiń w dół

Projekty

Luksusowe apartamenty w Warszawie

Warsaw Attics posiada w sprzedaży zarówno zrealizowane projekty, jak też prowadzi zapisy na planowane inwestycje.

Nic jednak nie stoi na drodze, aby obejrzeć dotychczasowe realizacje, poznać szczegóły dotyczące wykończenia oraz przekonać się o niepowtarzalnym stylu i wyjątkowym charakterze powstałych luksusowych mieszkań.

Prezentujemy zakres naszych prac i zachęcamy do nawiązania kontaktu i umówienia spotkania, podczas którego możliwe będzie obejrzenie tych wyjątkowych realizacji. Odnowione kamienice w Warszawie zlokalizowane są w różnych częściach miasta, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania tej najlepszej dla siebie. Trafiamy w potrzeby zarówno miłośników miejskiego gwaru, jak tez tych osób, które cenią sobie zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju, oryginalnej Pragi.

Każdy z naszych projektów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. W każdym staramy się połączyć luksus modernistycznego stylu z historycznym klimatem zabytkowych budynków. Wszystko to wyróżnia wyjątkowa estetyka, wysoka jakość wykonania oraz użyte materiały.


Zrealizowane projekty


Apartamenty

Św. Barbary


Apartamenty

Mokotowska


Apartamenty

Dobra


Apartamenty

Poznańska


Apartamenty

Waliców


Apartamenty na wynajem w Warszawie


Lokale użytkowe

Targowa


Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną od Warsaw Attics Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ulicy Targowej 76 lok. 42.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych partnerom biznesowym Warsaw Attics w celu przedstawienia im drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwie w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.