Przewiń w dół

O nas

Apartament na ulicy Lwowskiej
klatka schodowa
kaloryfer w apartamencie
Apartament warsaw attics
Apartament na Waliców 17
Apartament na Mokotowskiej 45
Mieszkanie na Jagiellońskiej
ekskluzywna łazienka w apartamencie

Warsaw Attics

Przywracamy świetność

klatka schodowa w apartamencie
dywanik

O nas

Warsaw Attics – luksusowe mieszkania w Warszawie

WARSAW ATTICS to grupa inwestycyjna specjalizującą się w transformacji poddaszy zabytkowych warszawskich kamienic. Ze starych, najczęściej zaniedbanych lokali, tworzymy komfortowe, luksusowe apartamenty, oferujące najwyższe standardy wygody i jakości wykończenia. Zrewitalizowane przez nas budynki zapewniają także wszelkie współczesne udogodnienia oraz rozwiązania architektoniczne.

Oferujemy Wspólnotom Mieszkaniowym możliwość modernizacji nieruchomości niemal bez konieczności ponoszenia nakładów ze strony współwłaścicieli.

Zdobyliśmy powszechne uznanie, na które zapracowaliśmy zapewnianiem najwyższej jakości realizowanych projektów. Nasze zaangażowanie doceniane jest szczególnie tam, gdzie występuje ochrona konserwatorska. Jesteśmy otwarci na dialog oraz potrafimy wypracować kompromisy w podejmowaniu decyzji dotyczących rozwiązań technicznych, jak też estetycznych. Fakt ten doceniają mieszkańcy i posiadacze stworzonych przez nas apartamentów, wspólnoty mieszkaniowe oraz zarządcy nieruchomości.

Warsaw Attics to doświadczony inwestor, a jego akcjonariusze mają na koncie dziesiątki realizacji w zakresie rewitalizacji i transformacji zabytkowych kamienic i jednostek mieszkalnych, na współczesne perły miejskie w Warszawie i Paryżu.

Mieszkanie w kamienicy z parkingiem

Warsaw Attics

Zamieszkaj w przedwojennej kamienicy

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną od Warsaw Attics Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ulicy Targowej 76 lok. 42.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych partnerom biznesowym Warsaw Attics w celu przedstawienia im drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwie w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.