Poznańska 11

Przewiń w dół

Kamienica z apartamentami na Poznańskiej

Historia budynku

Od ulicy Wielkiej do Poznańskiej

Ulica Poznańska powstała w okresie największego rozwoju urbanistycznego na warszawskim śródmieściu w ostatnich dekadach XIX wieku. Kamienica została wzniesiona w 1928 roku przy ul. Wielkiej. Taką nazwę nosiła ul. Poznańska przed wojną.

W 2014 roku spółka Warsaw Attics przeprowadziła remont kamienicy przebudowując i adaptując powierzchnie strychową. Stworzyła tam cztery piękne mieszkania z widokiem na panoramę Warszawy.

Opis okolicy

Doskonały punkt komunikacyjny w samym centrum Warszawy

Lokalizacja

Ulica Poznańska z każdym dniem pięknieje. Remonty przywracające blask kamienicom sprzyjają otwieraniu się klimatycznych miejsc sprawiając, że coraz więcej ludzi korzysta z uroków życia w okolicy. Doskonały punkt komunikacyjny w samym centrum Warszawy, niedaleko do Dworca PKP, stacji metra, przystanków autobusowych i tramwajowych.

jedzenieatrakcje
edukacjaatrakcje
rozrywkaatrakcje
rekreacjaatrakcje
kulturaatrakcje

Opis inwestycji

Spółka Warsaw Attics wybudowała, na ostatniej kondygnacji, cztery przytulne mieszkania od 32 m2 do 61 m2. Ich okna wychodzą na odnowiony dziedziniec oraz na ulicę Poznańską. Lokale oddane zostały w stanie deweloperskim, z zachowanie klimatu kamienicy uzupełnione o ściany z odrestaurowanych cegieł, drewniane belki na sufitach oraz piękne duże okna w stylu francuskim.

Idea apartamentu

Cel, który chcieliśmy osiągnąć, to zapewnienie najwyższego komfortu mieszkania połączonego z nietuzinkowym, historycznym charakterem odnowionej luksusowej kamienicy oraz nowoczesnym, ekskluzywnym stylem. Aby cel zrealizować, projekt objął: skucie oraz wykonanie nowych tynków i wylewek, nowych instalacji, wstawienie nowych drewnianych okien o podwyższonej izolacyjności akustycznej oraz drewnianych antywłamaniowych drzwi wejściowych, odtworzonych według oryginalnych przedwojennych projektów.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną od Warsaw Attics Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ulicy Targowej 76 lok. 42.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych partnerom biznesowym Warsaw Attics w celu przedstawienia im drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwie w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.